Aktuális álláshirdetéseink

Tárlatvezető (részmunkaidős) állás

A Budai Vár alatt található, többszörösen díjazott Sziklakórház Atombunker Múzeum felvételt hirdet tárlatvezető pozícióba kiemelt bérezéssel és rugalmas időbeosztással.

Feladatok

  • Tárlatvezetés és tájékoztatás magyar, angol és egyéb nyelven, Pénztáros munkájának támogatása
  • Múzeum napi működésének biztosításában való közreműködés
  • Rendezvényeken host/hostess feladatok betöltése

Elvárások

  • Előadóképes, felsőfokú angol nyelvtudás
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Magabiztos, határozott fellépés

Előnyök

  • Középfokú német/spanyol/olasz/orosz/francia nyelv ismerete
  • Idegenvezetői OKJ képesítés

Tudnivalók

  • A tényleges munkavégzést betanulási időszak előzi meg (kb. egy hónap)
  • A foglalkoztatás rugalmas munkaidőbeosztással részmunkaidőben, egyszerűsített foglalkoztatási jogviszonyban történik
  • Hallgatók (aktív / passzív) jelentkezését is várjuk

  • E-mail-ben a job@sziklakorhaz.hu e-mail címre fényképes magyar és angol nyelvű önéletrajz és motivációs levél megküldésével (PDF formátumban)
  • Az e-mail tárgy mezőjében kérjük feltüntetni a megpályázott pozíció nevét (tárlatvezető)
  • A megküldött önéletrajzot név_CV, a mozivációs levelet név_motivacio névvel lássátok el. Például: Minta_Marta_CV_ENG.pdf illetve Minta_Marta_motivacio.docx.

Pénztáros – ügyfélkapcsolati koordinátor (részmunkaidős) állás

A Budai Vár alatt található, többszörösen díjazott Sziklakórház Atombunker Múzeum felvételt hirdet pénztáros-ügyfélkapcsolati koordinátor pozícióba versenyképes bérezéssel és rugalmas időbeosztással.

A foglalkoztatás havi 80 vagy 120 órában történik, így egyetemi és főiskolai hallgatók jelentkezését is várjuk.

Feladatok

  • Látogatók informálása, beengedés koordinálása
  • Pénztárgépkezelés, értékesítés és napi zárás elvégzése
  • Tárlatvezetők munkájának támogatása és eseti jelleggel tárlatvezetés
  • Rendezvényeken host(ess) feladatok ellátása

Elvárások

  • Aktív, magabiztos tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Precizitás, megbízhatóság

Előnyök

  • egyéb idegen nyelv ismerete (német, spanyol, olasz, francia, orosz)
  • Kereskedelmi gyakorlat
  • Kereskedelmi végzettség
  • Valutapénztáros végzettség

Tudnivalók

  • Akár azonnali kezdéssel
  • Havi 80 vagy 120 órás részmunkaidős foglalkoztatási forma

  • Az e-mail tárgy mezőjében kérjük feltüntetni a megpályázott pozíció nevét (pénztáros)