AKTÍV ÁLLÁSHIRDETÉSEINK:

Tárlatvezető (részmunkaidős) állás

Ha szeretsz beszélni, előadni, mesélni, szívesen válaszolsz megannyi kérdésre, szeretnél minél többet megtudni a XX. századi történelemről; ha érdeklődő, türelmes, kedves és segítőkész vagy, szeretsz emberek között lenni, mindemellett pontos vagy, megbízható és jól beszélsz angolul, jelentkezz hozzánk! Elsősorban felsőoktatásban tanuló diákok és képzett idegenvezetők jelentkezését várjuk, akik tudják vállalni az alábbi feladatok ellátását a megadott feltételekkel.

A munkába állás előtt 30 napos, elméleti és gyakorlati elemeket is tartalmazó tárlatvezető képzésen kell részt venni. A képzés sikeres vizsga és legalább 3 hónap munkavégzés vállalása esetén díjmentes!

Feladatok

  • Tárlatvezetés és tájékoztatás magyar, angol és egyéb nyelven, Pénztáros munkájának támogatása
  • Múzeum napi működésének biztosításában való közreműködés
  • Rendezvényeken host/hostess feladatok betöltése

Elvárások

  • Anyanyelvi szintű magyar nyelvtudás
  • Előadóképes, felsőfokú angol nyelvtudás
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Magabiztos, határozott fellépés

Előnyök

  • Német/spanyol/olasz/orosz/francia nyelv ismerete legalább társalgási szinten
  • Idegenvezetői OKJ képesítés

Tudnivalók

  • A tényleges munkavégzést betanulási időszak előzi meg (kb. egy hónap)
  • A foglalkoztatás rugalmas munkaidő beosztással részmunkaidőben, egyszerűsített foglalkoztatási jogviszonyban történik (napi bejelentés)
  • Elvállalt műszakok minimum száma: átlagosan heti 2-3 nap, havi 30-50 munkaóra, öt órás műszakokban hétköznapokon és hétvégén történő munkavégzéssel
  • Részmunkaidőben dolgozók és hallgatók (aktív/passzív) jelentkezését várjuk
  • Főállás mellett nem végezhető

  • E-mail-ben a job@sziklakorhaz.hu e-mail címre fényképes magyar és angol nyelvű önéletrajz és motivációs levél megküldésével (PDF formátumban)
  • Az e-mail tárgy mezőjében kérjük feltüntetni a megpályázott pozíció nevét (tárlatvezető)
  • A megküldött önéletrajzot név_CV, a motivációs levelet név_motivacio névvel lássátok el. Például: Minta_Marta_CV_ENG.pdf illetve Minta_Marta_motivacio.pdf

Pénztáros – ügyfélkapcsolati koordinátor

Ha kedves vagy és precíz, szeretsz segíteni és emberekkel foglalkozni, jól beszélsz angolul, nem okoz gondot a hétvégi munkavégzés és 20-30 órás állást keresel, jelentkezz hozzánk pénztáros, ügyfélkapcsolati koordinátor pozícióba!

Feladatok

  • Múzeum napi működésének biztosítása
  • Pénztárgépek, automata értékesítőrendszer kezelése
  • Információ nyújtás magyar és angol nyelven

Elvárások

  • Precíz, pontos munkavégzés

Előnyök

  • Értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Egyéb idegennyelv ismerete (német, spanyol, olasz, francia, orosz)

Tudnivalók

  • Az önálló munkavégzést betanulási időszak előzi meg (kb. 2-3 hét).
  • A foglalkoztatás rugalmas munkaidő beosztással részmunkaidőben (20 vagy 30 óra / hét), legalább havi 2 hétvégi munkanap vállalásával.
  • Főállás mellett nem végezhető.

  • E-mail-ben a job@sziklakorhaz.hu e-mail címre fényképes magyar vagy angol nyelvű önéletrajz és motivációs levél megküldésével (PDF formátumban)
  • Az e-mail tárgy mezőjében kérjük feltüntetni a megpályázott pozíció nevét (pénztáros)

Önkéntes munka

Alapítványunk munkájának támogatásához várjuk Önkéntesek jelentkezését!

Önkéntesként a Sziklakórház Atombunker Múzeumban szervezett kulturális programok, előadások lebonyolításához és látogatók tájékoztatáshoz várjuk a legtöbb segítséget, ahova diákok és vállalati önkéntes csapatok jelentkezését is örömmel fogadjuk.

Ha szakterületednek megfelelő önkéntes munkát keresel, elsősorban történész, társadalomtörténész, történelem tanár, múzeumpedagógus végzettséggel, illetve ismeretekkel várjuk jelentkezésedet, valamint kreatív tartalmak készítéséhez, fordításához is várunk önkénteseket.

Amennyiben szeretnél önkéntesként velünk dolgozni, kérjük, vedd fel munkatársainkkal a kapcsolatot a job@sziklakorhaz.eu e-mail címen.